Zbiórka odzieży i tekstyliów

Pomagać osobom, które znalazły się w potrzebie możemy nie tylko przekazując darowizny finansowe lub rzeczowe, ale także robiąc porządki w swojej szafie czy garderobie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w prowadzonej przez nas we współpracy z fundacją „Wspierajmy lokalnie” akcji, obejmującej zbiórkę używanej odzieży oraz innych tekstyliów tj. koce, pościel, torebki itp.

Powyższe artykuły można wrzucać do specjalnie oznakowanych, charakterystycznych, żółtych kontenerów, które znajdziecie w następujących lokalizacjach na terenie Lublina i okolic:

 

 

08.04.2024 Dziękujemy za kolejny miesiąc akcji!

Z radością informujemy, że kwota jaką pozyskaliśmy ze zbiórki odzieży w marcu wyniosła aż 4300 zł! Dziękujemy za zaufanie i to, że wciąż tak chętnie i licznie włączacie się w akcję. Całkowity dochód z pozyskanych tekstyliów przekazany został na cele statutowe Bractwa Miłosierdzia.

01.03.2024 Podsumowanie akcji w lutym

Z całego serca dziękujemy za kolejny wspólny miesiąc akcji „Wspierajmy lokalnie” . W minionym miesiącu dochód pozyskany ze zbiórki wyniósł 2702 zł. Podana kwota zasiliła budżet przeznaczony na rachunki za ogrzewanie Kuchni Brata Alberta.

07.02.2024 Podsumowanie zbiórki odzieży w styczniu

Liczba kontenerów, do których można wrzucać odzież by lokalnie wspierać naszych podopiecznych ciągle rośnie, co ogromnie nas cieszy!

Kwota jaka zasiliła działalność Bractwa Miłosierdzia za zebrane tekstylia w styczniu wyniosła 2285 zł. DZIĘKUJEMY!

.

08.01.2024 Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w zbiórkę w grudniu!

Kochani, z całego serca dziękujemy za odzież, którą przekazaliście do kontenerów w grudniu. Dochód z pozyskania tekstyliów jaki zasilił budżet Kuchni Brata Alberta wyniósł 2210 zł.

.

30.11.2023 Podsumowanie zbiórki odzieży w listopadzie

Z radością informujemy, że wpływy do Kuchni Brata Alberta z odzieży pozyskanej w listopadzie wyniosły aż 4053 zł.

Dziękujemy!

10.10.2023 Dziękujemy za kolejny miesiąc zbiórki!

Akcja „Wspierajmy lokalnie” nabiera tempa! Już 72 nasze żółte kontenery znajdują się na terenie Lublina i okolic!
Cieszy nas ogromnie, że tak licznie włączyliście się do pomocy i przekazujecie ubrania oraz inne tekstylia do wyznaczonych pojemników, wspierając tym samym działalność Kuchni Brata Alberta. Dochód z pozyskanej we wrześniu odzieży wyniósł aż 3810 zł i zasilił fundusz na ogrzewanie naszej jadłodajni.
DZIĘKUJEMY!

08.09.2023 Akcja „Wspierajmy lokalnie” – podsumowanie sierpnia

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki odzieży na rzecz osób ubogich i potrzebujących. Dochód z pozyskania używanych tekstyliów w miesiącu sierpniu wyniósł 2220 zł i został przekazany na działalność Kuchni Brata Alberta.

07.08.2023 Podsumowanie lipca

Dochód z pozyskania odzieży w lipcu wyniósł 2845 zł.
Powyższa kwota w całości zasiliła fundusz remontowy Kuchni Brata Alberta.

Serdecznie dziękujemy!

06.07.2023 Podsumowanie akcji w czerwcu

Miło nam poinformować, iż dochód z pozyskania odzieży w czerwcu wyniósł 3274,88 zł.
Jest to duże wsparcie dla Bractwa, gdyż powyższa kwota umożliwi przygotowanie posiłków w Kuchni Brata Alberta dla ok. 250 osób dziennie przez okres tygodnia.

Z całego serca dziękujemy!

05.06.2023 Podsumowanie pierwszego miesiąca trwania zbiórki

Z radością informujemy, iż dochód z pozyskania odzieży po pierwszym miesiącu trwania akcji wyniósł 2921,25 zł.

Powyższa kwota zostanie przeznaczona na opłacenie rachunku za gaz za jeden miesiąc funkcjonowania Kuchni Brata Alberta (jego wysokość w maju wyniosła 2817,70 zł). Pozostałą część zebranej kwoty przeznaczymy na zakup żywności do przygotowania posiłków w naszej jadłodajni.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do działalności Kuchni Brata Alberta, a osoby, które chciałyby nadal wspierać akcję – z całego serca do tego zachęcamy.

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content