Wigilijna Zbiórka Żywności w LSS

Ukończyliśmy liczenie darów żywnościowych zebranych w dniach 14-15 grudnia w ramach Wigilijnej Zbiórki Żywności w wybranych sklepach LSS Społem.

Jest nam niezmiernie miło Was poinformować, że zebraliśmy łącznie 992,39 kg artykułów spożywczych z długim terminem przydatności.

Z zebranych produktów, przygotujemy żywnościowe paczki świąteczne, a także potrawy, które podopieczni Bractwa Miłosierdzia będą mogli spożyć podczas Wigilii dla osób bezdomnych i najuboższych mieszkańców Lublina, 20 grudnia w Kuchni św. Brata Alberta przy ul. Zielonej 3

Ogromne podziękowania kierujemy do naszych dzielnych, niestrudzonych WOLONTARIUSZY, uczniów: II LO im. J.H. Zamoyskiego, III LO im. Unii Lubelskiej, VI LO im. Hugona Kołłątaja oraz Zespołowi Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie, za pełne zaangażowanie, odpowiedzialność i serca wrażliwe na potrzeby drugiego człowieka. Dziękujemy Opiekunom Wolontariatu w/w Szkół, za nieocenioną pomoc i wielki trud włożony w ciężką pracę krzewienia idei dobroczynności w sercach młodych ludzi.

Wyrazy ogromnego uznania kierujemy również do naszych Drogich Podopiecznych, mieszkańców Ośrodka Wsparcia dla Osób Bezdomnych przy ul. Dolnej Panny Marii w Lublinie, za otwartość, pełne zaangażowanie i pełną gotowość do podejmowania działań na rzecz organizacji.

Szczególne podziękowania kierujemy do KLIENTÓW Sklepów LSS Społem, którzy jak zwykle wykazali się ogromną empatią i zrozumieniem dla osób ubogich, bezdomnych, potrzebujących pomocy.

 Składamy Wam serdecznie BÓG ZAPŁAĆ

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content