Święty Mikołaj w Bractwie Miłosierdzia

Święty Mikołaj pamięta o dzieciach  podopiecznych Bractwa Miłosierdzia

W miniony piątek w Kinie „BAJKA” w Lublinie odbyło się spotkanie naszych najmłodszych Podopiecznych ze Świętym Mikołajem.  Na początku, przed zgromadzoną publicznością wystąpiła młodzież ze Szkolnego Koła Teatralnego ZSE im. A. i J. Vetterów w Lublinie w świątecznym przedstawieniu, na zakończenie którego, zaproszony został na scenę nasz wyczekiwany gość honorowy – Święty Mikołaj.

Jak każdego roku, również i tym razem Mikołaj okazał się bardzo hojnym Darczyńcom. Obdarował prezentami wszystkie dzieci które, w tym roku starały się być bardzo grzeczne.

Gdy już wszystkie prezenty zostały rozdane, wspólnie zaśpiewaliśmy kilka kolęd, zrobiliśmy piękną sesję zdjęciową z naszym Świętym i udaliśmy się na poczęstunek przygotowany dla dzieci jak również ich rodziców i opiekunów.

Na zakończenie spotkania, dzięki uprzejmości Dyrektora Kina BAJKA,  wspólnie obejrzeliśmy bajkę przygotowaną na tą okazję.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym odbyło się spotkanie najmłodszych Podopiecznych Bractwa Miłosierdzia.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi oraz wszystkim bardzo życzliwym pracownikom Kina „BAJKA”, dziękujemy wolontariuszom z lubelskich szkół średnich i ich opiekunom za pomoc w organizacji spotkania oraz zbiórki słodyczy do wszystkich paczek mikołajkowych.

Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy do Pani Mirosławy Ritter Opiekunki Szkolnego Koła Teatralnego za przygotowanie wspaniałego i niezapomnianego spektaklu, który był ozdobą naszego spotkania. Dziękujemy Wam Kochani za waszą ciężką pracę, wielką radość i gorące serduszka pełne świątecznej dobroci.

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content