Śniadanie Wielkanocne

Kochani,
w najbliższą środę 28 marca , pragniemy serdecznie zaprosić na uroczyste ŚNIADANIE WIELKANOCNE dla najuboższych mieszkańców Lublina.

Śniadanie dla ubogich i bezdomnych rozpocznie się o godz. 9.30 uroczystą Mszą Świętą w Kościele pw. św. Jozafata przy ul. Zielonej 3, a przewodniczył jej będzie Jego Ekscelencja Ks. Arcybiskup Stanisław Budzik.

Po Mszy Świętej udamy się na Wielkanocny poczęstunek do jadłodajni Brata Alberta gdzie nastąpi tradycyjne poświęcenie pokarmów na wielkanocnym stole.

Na świątecznie zastawionych stołach, nie zabraknie tradycyjnych potraw tj.  żurku, jajek, kiełbasy czy ćwikły. Dodatkowo uczniowie z III L.O. im Unii Lubelskiej oraz ZSE im. A. i J. Vettera przygotują oprawę muzyczną podczas uroczystości oraz pomogą naszym wolontariuszom w Kuchni oraz przy wydawaniu posiłków.

Okres Świąt to szczególnie trudny czas dla osób ubogich, bezdomnych i samotnych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze wspólne świąteczne spotkanie było  wyjątkowym przeżyciem duchowym i wypełniło pustkę rodzinnego spotkania w sercach tych najbardziej samotnych i potrzebujących osób.

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content