POMÓŻMY NAJUBOŻSZYM DZIECIOM!

   Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta jest jednym z członków Komitetu Organizacyjnego Akcji ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Inauguracja akcji odbędzie się w niedzielę 26 listopada podczas Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów, w którą angażują się pracownicy, przyjaciele i wolontariusze naszego stowarzyszenia.

   W 70 punktach miasta (lista oddziałów: kliknij tutaj) w godz. od 10.00 do 15.00 będą zbierane dary w postaci: trwałej żywności, odzieży, zabawek, chemii gospodarczej, książek.

   Zebrane artykuły zostaną przekazane na rzecz dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, pochodzących z rodzin  wielodzietnych, podopiecznych ośrodków opiekuńczo-wychowawczych, także niepełnosprawnych. W zależności od Państwa ofiarności część produktów może trafić rówież do rodzin potrzebujących, a także innych osób ubogich i niepełnosprawnych.

   Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Lublina i okolic do wzięcia udziału w tej szczytnej inicjatywie, dobro które przekazujemy innym na pewno do nas wróci.

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content