Podziękowania dla Parafii w Kłodnicy Dolnej

Serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi oraz Wiernym z Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kłodnicy Dolnej za zbiórkę finansową do puszek kwestarskich na rzecz KUCHNI BRATA ALBERTA.
Kwesta odbyła się w minioną niedzielę, w którą również obchodziliśmy Światowy Dzień Osób Ubogich. Dzięki hojności i otwartości serc Parafian z Kłodnicy udało nam się zebrać łącznie kwotę 2.916,32
Państwa zaangażowanie w zbiórkę to symbol niezwykłej troski o człowieka w potrzebie a dla nas potwierdzenie słuszności podejmowanych przez Organizację działań.

Dziękujemy pięknie wszystkich Parafianom, którzy włączyli się do zbiórki i zachęcamy do dalszego wspierania dzieła przywracania nadziei i godnego życia osobom ubogim i bezdomnym.
Szczególne podziękowania kierujemy do naszych najmłodszych Wolontariuszek z Parafii: Natalii Bieleckiej, Marysi Wąsik oraz Zuzi Andrasik za zaangażowanie i pomoc przy organizacji zbiórki.

Dziękujemy również Ks. Andrzejowi Dudzińskiemu, Kapelanowi Bractwa za piękne i pouczające Słowo Boże, Panu Tadeuszowi Świderskiemu za czynny udział w kweście oraz naszej Pani Prezes Monice Siwko i jednocześnie Parafiance z Kłodnicy Górnej za dopięcie organizacyjne całego wydarzenia i świadectwo bezinteresownej pomocy bliźniemu.

Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content