Podziękowania dla Parafii w Mełgwi

Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta składa najserdeczniejsze podziękowania Księdzu Proboszczowi oraz Parafianom Kościoła pw. św. Wita w Mełgwi za darowiznę finansową na rzecz KUCHNI BRATA ALBERTA w wysokości 4.252,07 zł, zebraną podczas kwest po Mszach Świętych w dniu 12 listopada 2017 r.   

W Bractwie Miłosierdzia, okres jesienno – zimowy to czas wzmożonych działań, czas przygotowań do najmroźniejszych i najniebezpieczniejszych dla naszych Podopiecznych miesięcy w roku. Dlatego składamy Państwu najserdeczniejsze podziękowania za ofiarowaną pomoc. Cała kwota zebrana podczas Kwesty zostanie przeznaczona na zakup produktów do przygotowania gorących posiłków w Kuchni św. Brata Alberta przy ul. Zielonej 3 w Lublinie, bezpłatnej Jadłodajni do której może przyjść każda osoba potrzebująca, uboga, bezdomna, głodna i otrzymać gorący posiłek.

Szczególne podziękowania  kierujemy do naszych najmłodszych Wolontariuszek z Parafii Mełgiew Mai i Dominiki za zaangażowanie i pomoc przy organizacji zbiórki.

W dalszym ciągu zachęcamy Państwa do włączenia się w misję przywracania godności osobom ubogim, którą możemy realizować dzięki szlachetnym gestom ludzi dobrego serca.

Każde wsparcie jest dla nas wyjątkowym darem, bo przyczynia się do ratowania ludzkiego życia.

Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.

 

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content