Podziękowania dla Państwa Babicz

Państwo Barbara Tynecka Babicz i Janusz Babicz, właściciele Agencji Reklamowej MAIK uczcili swoje szczęście w najpiękniejszy z możliwych sposobów.

Nasi Dobrodzieje, niedawno obchodzili okrągły jubileusz zawarcia związku małżeńskiego i z tej okazji poprosili swoich bliskich, przyjaciół i znajomych, aby zamiast kwiatów i podarków wsparli wybrany przez nich cel charytatywny.

Jest nam niezmiernie miło, że celem tym jest Kuchnia św. Brata Alberta. Bezpłatna jadłodajnia, która już od blisko 30 lat wydaje gorące posiłki dla osób ubogich i bezdomnych.

Państwo Babicz, dzięki hojnym sercom swoich bliskich przekazali na ten cel: 16.850,00 oraz do równego rachunku dołożyli kolejne 3.150,00 jako darowiznę od firmy MAIK.

Łącznie nasi Darczyńcy wsparli Podopiecznych Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta kwotą 20.000,- zł.

Kochani Jubilaci,
Brakuje nam słów, aby wyrazić ogromną wdzięczność i uznanie dla Państwa pięknego gestu, jak również szczodrego serca, wrażliwego na potrzeby drugiego człowieka.

Cieszymy się, że działalność Bractwa Miłosierdzia znajduje uznanie w Państwa oczach i zapewniamy, że cała przekazana kwota zostanie przeznaczona za potrzeby Kuchni św. Brata Alberta.

Serdecznie prosimy, przyjmijcie Państwo również od Zarządu, Pracowników, Wolontariuszy i Podopiecznych Bractwa Miłosierdzia najserdeczniejsze życzenia z okazji Rubinowej Rocznicy Ślubu.

Niech Dobry Bóg Błogosławi Państwu każdego dnia, aby w zdrowiu i miłości przeżyli Państwo jeszcze wiele pięknych Jubileuszów.

 

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content