Podsumowanie Zbiórki Żywności

Kochani Dobrodzieje,
Przez ostanie 3 dni, wolontariusze Bractwa liczyli dary żywnościowe, zebrane w miniony weekend w ramach Wielkanocnej Zbiórki Żywności w sklepach LSS Społem.

Jest nam niezmiernie miło Was poinformować, że zebraliśmy łącznie 1082,10 kg artykułów spożywczych z długim terminem przydatności.

To wspaniały wynik, który raduje nasze serca i sprawi, że będziemy mogli przygotować świąteczną paczkę dla każdej potrzebującej osoby.
Dziękujemy Wam z całego serca !!!

Z zebranych produktów, przygotujemy aż 400 paczek, a także potrawy, które Podopieczni Bractwa Miłosierdzia będą mogli spożyć podczas Śniadania Wielkanocnego dla osób bezdomnych i najuboższych mieszkańców Lublina już  28 marca w Kuchni św. Brata Alberta przy ul. Zielonej 3

Podziękowania kierujemy do naszych niezastąpionych WOLONTARIUSZY, uczniów: II LO im. J.H. Zamoyskiego, III LO im. Unii Lubelskiej, VI LO im. Hugona Kołłątaja, Zespołowi Szkół nr 5 im. Jana Pawła II oraz Zespołowi Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie,  za pełne zaangażowanie, odpowiedzialność i serca wrażliwe na potrzeby drugiego człowieka. Dziękujemy Opiekunom Wolontariatu w/w Szkół,  za nieocenioną pomoc i wielki trud włożony w ciężką pracę krzewienia idei dobroczynności w sercach młodych ludzi.

Wyrazy ogromnego uznania kierujemy również do naszych Drogich Podopiecznych, mieszkańców Ośrodka Wsparcia dla Osób Bezdomnych przy ul . Dolnej Panny Marii w Lublinie, za otwartość, pełne zaangażowanie i pełną gotowość do podejmowania działań na rzecz organizacji.

Dziękujemy Panu Mieczysławowi Zapałowi, Prezesowi LSS SPOŁEM za umożliwienie przeprowadzenia zbiórek żywności w wybranych sklepach, Pracownikom  sklepów za życzliwość i wsparcie organizacyjne, Lubelskim Mediom za pomoc w rozpowszechnieniu informacji o zbiórkach, naszym kierowcom: Arkowi, Mirkowi i Zbyszkowi oraz wszystkich osobom zaangażowanym  w akcję.

Szczególne podziękowania kierujemy do KLIENTÓW Sklepów LSS Społem, którzy jak zwykle wykazali się ogromną empatią i zrozumieniem dla osób ubogich, bezdomnych, potrzebujących pomocy.

 Składamy Wam serdecznie BÓG ZAPŁAĆ

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content