Podsumowanie Świątecznej Zbiórki Żywności

Ukończyliśmy liczenie darów żywnościowych, zebranych w miniony weekend w ramach Wigilijnej Zbiórki Żywności w wybranych sklepach LSS Społem.

Kochani, to niesamowite i aż trudno nam w to uwierzyć, ale osiągnęliśmy rekordowy wynik :
1 678,90 kilogramów żywności.

Lublinianie, jesteście wspaniali !!! Wasze serca są pełne miłości i hojności względem osób potrzebujących. Dzięki Waszemu wsparciu, każda osoba uboga i bezdomna będzie mogła zasiąść przy Wigilijnym stole. Dziękujemy Wam z całego serca !!!

Z zebranych produktów, przygotujemy ponad 300 świątecznych paczek żywnościowych, a także potrawy, które podopieczni Bractwa Miłosierdzia będą mogli spożyć podczas Wigilii dla osób bezdomnych i najuboższych mieszkańców Lublina, 21 grudnia w Kuchni św. Brata Alberta przy ul. Zielonej 3

Ogromne podziękowania kierujemy do naszych dzielnych, niestrudzonych WOLONTARIUSZY, uczniów: I LO im. S. Staszica, II LO im. J.H. Zamoyskiego, III LO im. Unii Lubelskiej, VI LO im. Hugona Kołłątaja, Zespołowi Szkół nr 5 im. Jana Pawła II oraz Zespołowi Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie, za pełne zaangażowanie, odpowiedzialność i serca wrażliwe na potrzeby drugiego człowieka. Dziękujemy Opiekunom Wolontariatu w/w Szkół, za nieocenioną pomoc i wielki trud włożony w ciężką pracę krzewienia idei dobroczynności w sercach młodych ludzi.

Wyrazy ogromnego uznania kierujemy również do naszych Drogich Podopiecznych, mieszkańców Ośrodka Wsparcia dla Osób Bezdomnych przy ul. Dolnej Panny Marii w Lublinie, za otwartość, pełne zaangażowanie i pełną gotowość do podejmowania działań na rzecz organizacji.

Dziękujemy również Panu Mieczysławowi Zapałowi, Prezesowi LSS SPOŁEM za umożliwienie przeprowadzenia zbiórek żywności w wybranych sklepach, Pracownikom sklepów za życzliwość i wsparcie organizacyjne, Lubelskim Mediom za pomoc w rozpowszechnieniu informacji o zbiórkach, naszym kierowcom: Arkowi, Mirkowi i Zbyszkowi, Panu Marianowi, który przez 2 dni nieustannie zbierał dary w jednym ze sklepów, Julii Ciechomskiej oraz wszystkich osobom zaangażowanym w akcję.

Wszystkim Wam składamy serdecznie BÓG ZAPŁAĆ

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content