Podsumowanie akcji PDPZ 2018

W minioną niedzielę (25 listopada), Wolontariusze i Pracownicy Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta już po raz kolejny włączyli się w Wielką Uliczną Zbiórkę Darów w ramach Akcji ,,Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” Organizatorką i pomysłodawczynią Akcji jest Pani Ewa Dados,  redaktor Radia Lublin.

Zbiórki odbyły się w blisko 70 punktach miasta w godz. od 10.00 do 15.00. Z zebranych darów w postaci: trwałej żywności, odzieży, zabawek, chemii gospodarczej, książek przygotowane zostaną świąteczne paczki dla dzieci z najuboższych rodzin, z domów dziecka, z ośrodków opiekuńczo- wychowawczych, a także dla osób ubogich i chorych.

Serdecznie dziękujemy naszym Drogim Wolontariuszom Uczennicom Szkoły Podstawowej nr 40 im. Lubelskiego Lipca 80 w Lublinie: Weronice Suszek, Karinie Gierobie, Alicji Wróbel oraz Olgierdowi Kozak, Uczniowi Szkoły Podstawowej nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie, za Wasz ogromny wkład w Akcję, pełne zaangażowanie, dojrzałość oraz gotowość do niesienia pomocy osobom potrzebującym. Wyrazy wielkiego uznania składamy również Panu Marianowi Ciołek, wieloletniemu Przyjacielowi Bractwa oraz Pracownikom, Panu Arkadiuszowi Ulatowskiemu i Panu Zbyszkowi Kośce, na których zawsze można liczyć.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Lublina, którzy włączyli się we wsparcie tej szlachetnej Akcji.  Pamiętajmy, że dobro które przekazujemy innym na pewno do nas wróci…


Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content