Podaruj swój 1% na rzecz osób ubogich…

Rozpoczął się kolejny rok, kiedy zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz osób ubogich i bezdomnych. Kolejny rok ciężkiej pracy, trudów i zmagań o ratowanie życia każdego człowieka w potrzebie. Tylko dzięki Państwa pomocy jesteśmy w stanie je przezwyciężać i podejmować walkę o godność  ludzkiego życia każdego dnia.

Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta już blisko 30 lat, działa na polu pomocy osobom  bezdomnym, ubogim i chorym. Kontynuujemy dzieło życia św. p. Ks. Jana Mazura, który poświęcił się służbie drugiemu człowiekowi. 

Dziękujemy w imieniu naszych Podopiecznych za Państwa dotychczasową pomoc i prosimy o dalsze wsparcie, w myśl słów św. Brata Alberta: „Im więcej kto opuszczony, z tym większą miłością służyć mu trzeba, gdyż samego Pana Jezusa zbolałego w osobie tego ubogiego ratujemy”

Aby przekazać 1% podatku na rzecz Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta za rok 2019 w zeznaniu podatkowym należy wpisać:
Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta
KRS: 0000135612

Urząd Skarbowy przekaże wnioskowaną kwotę na konto bankowe Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta.

Można również skorzystać z możliwości wypełnienia deklaracji PIT online lub pobrania i zainstalowania programu na własnym urządzeniu. W tym celu należy kliknąć na jednym z poniższych przycisków:

Darmowy ​ ​Program ​ ​PIT ​ ​dostarcza ​​Instytut ​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl ​ ​dla ​ ​OPP.

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content