Pierwsze półkolonie za nami!

Ostatnio było u nas ciszej niż zwykle, a to dlatego, że mieliśmy wyjątkowo przyjemne zajęcie – otóż mieliśmy zaszczyt organizować półkolonie letnie dla dzieci z Ukrainy 🥳🤩(w większości byli to najmłodsi mieszkańcy naszych dwóch domów, w których gościmy Uchodźców).
Przez ostatnie cztery tygodnie dzieciaki zwiedziły 👣Lublin wzdłuż i wszerz, poznały historię naszego miasta i jego najważniejsze zabytki, brały udział w warsztatach rękodzielniczych, 🎪cyrkowych i archeologicznych, robiły cebularze w muzeum cebularza, były w motylarni🦋, parku trampolin i wielu, wielu innych ciekawych miejscach.
Radość naszych małych Podopiecznych na wieść o tym, że będą miały tyle niesamowitych przygód w te wakacje była nie do opisania 🤩
Zadanie to współfinansowane było ze środków otrzymanych za pośrednictwem Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego od darczyńcy Prowincji Gelderland w Holandii.
Dziękujemy za tę możliwość i cieszymy się, że mogliśmy podarować choć trochę fajnego czasu dzieciakom, które tak wiele przeszły 💖

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content