Paczka Brata Alberta

Grudzień to miesiąc, kiedy wspólnie przy ul. Zielonej 3 spotykaliśmy się na Wigilii Dobroci. Ten rok jest inny, ale nie zmienia się misja którą kontynuujemy wspólnie od 40 lat. W związku z pandemią, nie możemy zorganizować spotkania dla Naszych Podopiecznych, ale to nie znaczy, że o nich zapominamy – wszystkim osobom potrzebującym, które się do nas zgłoszą chcemy przekazać na Boże Narodzenie Paczkę Brata Alberta. Nie możemy pozwolić na to, aby w Święta ktoś pozostał głodny, by w tym wyjątkowym i rodzinnym czasie W związku z tym, że jesteśmy organizacją, która działa społecznie – możemy pomagać na tyle, na ile pomagacie nam Wy. Chcemy przygotować min. 350 paczek, szacujemy, że koszt jednej paczki będzie wynosił 100zł.

W Paczkach Brata Alberta znajdą się produkty spożywcze, z których będzie można przygotować kolację wigilijną dla 2-3 osób, czyli: pierogi z kapustą, barszcz, uszka, ryba, ziemniaki, wędlina, coś słodkiego, makaron, mak, chleb i inne.

My nie znamy uczucia prawdziwego głodu. Głodu, który powoduje niepokój w całym ciele, drżenie rąk i uniemożliwia skupienie myśli.

Pomóżmy sprawić by wszyscy, którzy go znają choć na moment o nim zapomnieli i wraz z kromką chleba dajmy im nadzieję.

Jeżeli możesz włączyć się do naszej akcji – zrób to!

Ufunduj 1 paczkę wpłacając 100 zł. Na paczce znajdzie się Twoje imię i informacja, że to właśnie dzięki Tobie mogliśmy ją przygotować!

Przekaż darowiznę poprzez wpłatę na paczkabrataalberta.pl lub bezpośrednio na konto:
23 1050 1953 1000 0023 3387 2428 (ING)
Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta
ul. Zielona 3, 20-082 Lublin 

tytułem: darowizna paczka brata albertaZapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content