Mróz w natarciu

Kochani. W związku z tym, iż temperatura spadła znacznie poniżej zera🌡️ i prognozy póki co nie zwiastują ocieplenia zwracamy się do Was z gorącym apelem: jeżeli macie w domu małe termosy (o pojemności do 1 litra) lub kubki termiczne – bardzo prosimy, przynieście je do nas!
Osoby, które rano opuszczają naszą ogrzewalnię mają możliwość zabrania ze sobą gorącej herbaty lub kawy, ale większość z nich nie ma ani termosów ani trzymających ciepło kubków☕, co podczas aktualnych mrozów ma ogromne znaczenie.
Dlatego jeżeli posiadacie w domu takie naczynia i nie używacie ich – prosimy, przynoście je do naszego Ośrodka Wsparcia dla Osób Bezdomnych przy ul. Dolnej Panny Marii 32 w Lublinie (Ośrodek jest czynny całodobowo przez cały tydzień).
Cały czas przyjmujemy również męskie, zimowe buty 🥾(zwłaszcza duże rozmiary) oraz czapki i rękawiczki 🧤
W pomoc osobom w kryzysie można się włączyć także wpłacając darowiznę finansową, dzięki której zakupimy najpotrzebniejsze produkty i opłacimy rachunki za ogrzewanie: (ING): 23 1050 1953 1000 0023 3387 2428
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy regularnie wspierają osoby potrzebujące korzystające z Ośrodka oraz Kuchni Brata Alberta ❤️

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content