Dziękujemy Wolontariuszom…

Kochani,
Jest czas w którym potrzebujemy Waszego wsparcia i zaangażowania w działania Bractwa Miłosierdzia, gdy prosimy Was o pomoc, a Wy nigdy nie pozostajecie obojętni na nasze prośby.

Jest również czas, w którym to my możemy zrobić coś dla Was ?

Możemy Wam pięknie i z całego serca podziękować…

Takie spotkanie z młodzieżą szkolną, zaangażowaną w wolontariat Bractwa odbyło się w miniony czwartek w Kuchni św. Brata Alberta przy ul. Zielonej w Lublinie. Gościliśmy wolontariuszy w II LO im. Unii Lubelskiej, VI LO im. H. Kołłątaja, ZSE im. A i J Vetterów oraz ZS im. Jana Pawła II w Lublinie.

Podczas spotkania młodzież usłyszała opowieść o początkach Bractwa o ś. p. Ks. Janie Mazurze, od którego tak naprawdę wszystko się zaczęło. To Ks. Mazur zapoczątkował w Lublinie troskę o człowieka ubogiego, bezdomnego. Dziś w 11 rocznicę Jego śmierci, wierzymy, że znalazł swoje miejsce w Domu Ojca w Niebie i troszczy się z góry każdą osobę potrzebującą pomocy.

Kochani, cieszymy się, że mogliśmy przedstawić Wam sylwetkę wyjątkowej osoby, której dzieło życia znalazło tak wielu naśladowców i kontynuatorów. Cieszymy się również, że przyjęliście nasze zaproszenie i tak liczną grupą uczestniczyliście w spotkaniu. Mamy nadzieję, że czuliście się tego dnia kimś bardzo wyjątkowym, bo niewątpliwie tacy jesteście.

 

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content