Wielkanocna Paczka Brata Alberta

W ostatnim czasie oczy całego świata zwróciły się w stronę naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Pamiętajmy jednak o naszych Podopiecznych, którzy również potrzebują pomocy. Jesteśmy po to, aby nieść wsparcie i nie możemy dopuścić do tego, by w pędzie dobroczynności kogoś pominąć.

Nie każdy ma tyle szczęścia, by pozwolić sobie na suto zastawiony stół podczas Wielkanocnego śniadania. Chcemy dać każdemu, kto tego potrzebuje poczucie wsparcia, dobra i przede wszystkim – przywrócić wiarę w lepsze jutro.

Naszym celem na nadchodzące Święta Wielkanocne jest rozdanie osobom w kryzysie ubóstwa 200 świątecznych Paczek Brata Alberta, w których znajdą się m.in.: wędlina, słodycze, jajka, majonez, chleb, świąteczne ciasto, pierogi, makaron, barszcz, pasztet, masło, sałatka i inne produkty spożywcze, które pozwolą na przygotowanie wielkanocnego posiłku. Każda paczka będzie miała wartość około 100 zł.

Z produktów, które znajdą się w każdej z nich, będzie mogło skorzystać około 2-3 osób.

13 kwietnia, podczas uroczystego spotkania z naszymi Podopiecznymi, przekażemy im paczki, które z Waszą pomocą będziemy mogli przygotować.

Wpłat prosimy dokonywać za pośrednictwem założonej na ten cel zbiórki:

paczkabrataalberta.pl

Im więcej osób zdecyduje się wesprzeć naszą inicjatywę, tym więcej osób potrzebujących dostanie od nas świąteczną paczkę. Każda Twoja wpłata da komuś szanse na spędzenie dobrych świąt i pewność, że w tym czasie nie będzie musiał mierzyć się z głodem.

 

 

Zapisz się do Newslettera,

żeby być na bieżąco

Skip to content